Öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgi ve güveniniz için teşekkür ederiz.

Tedarikdepom 2013 yılında İstanbul merkezli toner ve kartuş alanında faaliyetine başlamıştır. 2014 yılından bu yana da www.tedarikdepom.com ve www.tedarikdepom.com.tr internet sitemizle e-ticaret alanında da hizmet vermektedir.

 Sürekli artan müşteri talepleri doğrultusunda ürün gamını artırarak Ofis Kırtasiye Malzemeleri, Ofis Teknoloji, Bilgisayar ve sarf ürünleri, Orjinal ve Muadil Kartuş-Toner gibi alanlarda da hizmet vermektedir, Zaman ve paradan tasarruf ettirebilmek adına sizler için daha fazla çalışıyor, yaptığımız işin arkasında duruyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Son derece güvenli e-ticaret sitemize üye olabilir, kampanyalardan faydalanabilir, ister havale, isterseniz kartla ödeme yapabilir, indirimlerden faydalanabilir, ürün satın alıp, puan toplayabilir, topladığınız puanları bir sonraki alışverişinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Ayrıca facebook, twitter, instagram, linkedin,  sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek  indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Alışveriş yapan müşterilerimizin kolay ve rahat alışveriş yapabilmeleri, herhangi bir mağduriyet yaşamaması için fiyat farkı, yanlış ürün gibi tatsız durumlarla karşılaşmaması adına sürekli hem sitemiz, hem kendimizi hemde fiyatlarımızı güncellemekteyiz. Güvenliğiniz bizim için önemlidir. Sitemiz güvenlik sertifikalarıyla desteklenmektedir. 

Göstermiş olduğunuz ilgi ve güveniniz için tekrar teşekkür eder, tedarikdepom ailesi olarak keyifli alışverişler dileriz.


MARKA TESCİL BELGEMİZ